NEHİR ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI

Nehir Erdoğan Amerika'daki sinemacıların daha rahat çalışma şartları olduğunu söyledi ve ekledi: "Ama biz oyunculuk konusunda onlarla yarışabiliriz"

Magazin

NEHİR ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI Geçtiğimiz yıl Amerika'da çekilen 'Meleğin Sırları' (Broken Angel) adlı sinema filminde başrol oynayan Nehir Erdoğan, "Oradaki çalışma şartları ve insani koşullar çok önde" dedi.

YETENEKTE İYİYİZ
Kenan Işık'ın atv'de sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Erdoğan, ABD'deki film sektörünün çalışma düzeni açısından Türkiye'den çok önde gittiğini söyledi. Oyunculuk anlamında ise Türkiye'nin Amerika'dan geri kalan bir yanının olmadığına vurgu yapan Erdoğan, şöyle konuştu: "Oyunculukla, yetenekle ve drama ile ilgili biz de çok şahane şeyler yapıyoruz. Belki onlardan daha iyi oyuncularımız, onlardan daha iyi yönetmenlerimiz var ama tabii onlar bu işi tamamen endüstri haline getirmişler... Çalışma düzeni konusunda da sektör olmuşlar." (Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: