Nejat İşler: 'Ne zaman yatağa koşarız' diye...

Nejat İşler 2014 yılında ağır bir hastalık geçirmiş ve ölümden dönmüştü. Sonrasında Bodrum’a yerleşen Nejat İşler, uzun zamandır hayatında kimse olmadığını vurgularken, "Yalnızlığımla barışım" dedi.

Magazin

Nejat İşler: 'Ne zaman yatağa koşarız' diye... ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ filmi ile gündeme gelen Nejat İşler, Esquire dergisine verdiği röportajda özel hayatına da değindi ve aşka bakış açısını anlattı. İşler, “İlişkilere ve kadınlara artık nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna, “Ne zaman yatağa koşarız diye bakmıyorum. Zaten uzun zamandır hayatımda kimse yok. Sevgili canlısı değilim. Yalnızlığımla barışım. Şımarık kadınlarla uğraşamam. Çok yorucular. Güzel vakit geçirelim yeter, başka bir şey istemem” yanıtını verdi.

Kaybedenler Kulübü Yolda'dan Sevgililer Günü'ne özel teaser!

Kaybedenler Kulübü Yolda'dan Sevgililer Günü'ne özel teaser!"EVLİLİK OLABİLİR"

Evliliğe karşı bir tavrı olmadığını anlatan Nejat İşler, "Çocukluğumdan beri etrafım kadınlarla dolu. Onların arasında kendimi iyi hissederim. Beni korur ve kollarlar. Galiba annelik duygularını tetikliyorum. Evliliğe gelince; birisi gelip ikna edebilirse olabilir. O defteri tamamen kapatmadım" ifadelerini kullandı.

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin fragmanı yayınlandı!

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin fragmanı yayınlandı!Nejat işler’in başrolü Yiğit Özşener, Hande Doğandemir ve Merve Çağıran’la paylaştığı ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ filmi, 16 Mart’ta vizyona girecek.

İşte Kaybedenler Kulübü Yolda'nın afişi!

İşte Kaybedenler Kulübü Yolda'nın afişi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: