Nejat İşler sağlığını hiçe sayıyor

İki yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu çok zor günler yaşayan Nejat İşler, doktorların alkol ve sigara yasağına aldırış etmiyor.

Magazin

Nejat İşler sağlığını hiçe sayıyor Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaştığı "İkimizin Yerine" isimli sinema filmiyle uzun süre sonra setlere geri dönen Nejat İşler, önceki akşam Cihangir'de bulunan bir mekandan oldukça alkollü bir şekilde çıkarken görüntülendi.


Geçirdiği ağır rahatsızlık sonrası Bodrum'a yerleşen oyuncu, aylar sonra İstanbul geccelerindeydi. Arkadaşlarıyla Cihangir'deki bir mekan buluşup hasret giderdi. İşler, mekanın kapanış saati geçmesine rağmen içeride yaklaşık 1.5 saat kaldı. DJ'den özel istekte bulunarak Ahmet Kaya şarkıları çaldıran oyuncu felekten bir gecce geçirdi.


Ağzında sigarayla mekanda çıkış oyuncunun, doktorların uyarılarını umursamayarak alkol ve sigaraya alışkanlığına devam ettiği gözlendi.

İşte o anlar;
Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: