Nejat İşler'in hastaneye yatmadan önceki görüntüsü

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hastaneye kaldırılan ve dört gün boyunca yoğun bakım servisinde tedavi edilen Nejat İşler’in, hastaneye yatmadan önceki son görüntüleri ortaya çıktı.

Magazin

Nejat İşler'in hastaneye yatmadan önceki görüntüsü Geçtiğimiz günlerde solunum yetmezliği şikayetiyle hastaneye başvuran ve yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan İşler, bu sabah ailesinin isteği üzerine İstanbul’a sevk edildi. İşler’in yattığı süre boyunca sanatçı dostları ve hayranları hastaneye akın etmişti. Oyuncunun yaşadığı Gümüşlük beldesindeki yakın dostları ve komşuları da büyük üzüntü yaşadı. Kendisini çok sevdiklerini belirterek, bir an önce sağlığına kavuşup aralarına dönmesini temenni ettiler. İşler, son olarak İstanbul’daki tedavisinin ardından tekrar Gümüşlük'e dönmüştü. İki hafta önce yapılan Gümüşlükspor maçındaki görüntüleri ortaya çıktı.

İşte o fotoğraf:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: