Nejat İşler'in son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Ünlü oyuncu Nejat İşler'in son hali görenleri şaşkına çevirdi. İşler'in moralsiz ve yorgun olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

Nejat İşler'in son hali görenleri şaşkına çevirdi! Ünlü oyuncu Nejat İşler, son görüntüsüyle hayranlarını şoke etti. Sakallarını ve saçlarını uzatan ünlü oyuncuyu Bodrum sokaklarında görenler tanımakta güçlük çekti.

Sakallarını ve saçlarını uzatan ünlü oyuncuyu Bodrum sokaklarında görenler tanımakta güçlük çekti. Yıllardır yaşadığı Gümüşlük'te dostlarıyla bir araya gelen İşler'in moralsiz ve yorgun olduğu da dikkatlerden kaçmadı. (Kaynak: Yeni Asır)

Nejat İşler'in hastalığı neydi?

Nejat İşler, 2014 yılında septik şok hastalığına yakalanmıştı. Septik şok, sepsis (kan zehirlenmesi) sonucu meydana gelen şok türüne verilen addır. Sepsis, enfeksiyon veya inflamasyona karşı vücudun verdiği bir tepkidir. Genellikle ateş ya da hipotermi, taşikardi, takipne ve mental bozukluklar ve kan sayımında lökosit azlığı ya da artışı ile ile birlikte gelişir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: