NELERDEN VAZGEÇTİLER?

ÜNLÜLER, HER ZAMAN DİNAMİK, SAĞLIKLI VE GÜZEL GÖRÜNEBİLMEK İÇİN CANI ÇEKSE DE ÇOĞU YİYECEK VE İÇECEKTEN UZAK DURUYOR. KİMİ EKMEKTEN, KİMİ ETTEN MAHRUM KALIYOR. İŞTE FORMDA KALMAK İÇİN BEDEL ÖDEYENLER...

Magazin

NELERDEN VAZGEÇTİLER? Nefise Karatay: Kesinlikle diyet kola ve diğer diyet ürünleri de kullanmıyorum.Çünkü bu tür içeceklerin doku kaybına yol açtığını, selülit problemi yarattığını biliyorum. Bir beslenme koçum var. Örneğin mutlaka her öğünde 100 gram yoğurt yiyorum. Süt içiyorum. Yumurta ve eti belirlenen oranda tüketiyorum. Bu yüzden hem beden, hem ruhsal olarak kendimi daha sağlıklı hissediyorum.


Nehir Erdoğan: Sigara bağımlısıydım. Birkaç ay önce bıraktım. Çünkü hem cildim hem sağlığım için sigara bir tehdit oluşturuyordu. Sağlıklı yiyecek ve içecekler tüketmeye çalışıyorum.


İpek Tuzcuoğlu: Öncelikle sigarayı bıraktım. Tam 10 yıl oldu. Sonra sırasıyla kolalı içecekleri, ardından her tür kremayı hayatımdan çıkardım. Çikolatayı ve soslarının tadını unuttum. Konserve yiyecekleri ne evime sokuyorum ne başka bir yerde tüketiyorum. Her şeyin doğalını ve mevsiminde olanını yiyorum. Ben herkesin istediğinde damak tadını bile değiştirebileceğine inananlardanım.


Nurgül Yeşilçay: İçki içmiyorum, ekmek yemiyorum. Sağlığım ve formum için bunlardan vazgeçtim. Bolca zeytinyağlı yemek tüketiyorum. Mutlaka spor yapıyorum. Bu yüzden henüz sağlığım yerinde.


Fadik Sevin Atasoy: Şu sıralarda sağlığım için zararlı olan tek alışkanlığım sigara. Onu da yakında bırakmayı düşünüyorum. Sağlığım için 3 beyaz olan un, şeker ve tuzdan vazgeçtim. Makarnayı çok severdim ve hâlâ seviyorum. Şimdilerde kepekli makarna yiyorum. Eti ancak kıyma ya da köfte olarak tüketiyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: