Nerede bu Beren Saat?

Hazal Kaya ile Ali Atay'ın düğün törenine 'Aşk-ı Memnu' oyuncuları da katıldı. Neredeyse herkes oradaydı. Bir tek Beren Saat yoktu. Saat'in neden Hazal Kaya'yı yalnız bıraktığı merak konusu oldu.

Magazin

Nerede bu Beren Saat? Hazal Kaya ile Ali Atay görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Çifti bu mutlu gününde dostları yalnız bırakmadı. Hazal Kaya'nın Türkiye'nin efsaneleri arasına giren "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rol arkadaşları da düğündeydi.

Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!

Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!Dizinin oyuncuları Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Fettahoğlu'nun yanı sıra 'Aşk-ı Memnu'nun yönetmeni Hilal Saral ve stil danışmanı Başak Dizer de düğüne katılanlar arasındaydı. Fakat Beren Saat yoktu. Saat'in düğüne neden katılmadığı ise merak konusu oldu. Sosyal medyada "Nerede bu Beren Saat?" yorumları yapıldı.

Beren Saat ve Selçuk Yöntem yıllar sonra bir arada!

Beren Saat ve Selçuk Yöntem yıllar sonra bir arada!Hayvanseverlerden Beren Saat'e büyük tepki!

Hayvanseverlerden Beren Saat'e büyük tepki!Sinem Kobal mı, Beren Saat mi?

Sinem Kobal mı, Beren Saat mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: