NEREDEN ÇIKTI BU PARİS!

Ece Filiz adlı manken, Paris Hilton'a olan benzerliğiyle tüm davetlileri şaşırttı.

Magazin

NEREDEN ÇIKTI BU PARİS! 'Ateşten Koltuk' dizisinin tanıtımına katılan Ece Filiz adlı manken, Paris Hilton'a olan benzerliğiyle tüm davetlileri şaşırttı.

'Ateşten Koltuk' dizisinin tanıtımı önceki gün Swissotel'de yapıldı. Birçok ünlü ismin katıldığı tanıtımın en dikkat çeken kişisi ise geceye ünlü organizatör Erkan Özerman'la gelen Ece Filiz adlı mankendi. Kendini Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'a benzeten Filiz, kıyafetten saç şekline, makyajdan objektiflere verdiği pozlara kadar her yönüyle Hilton'un ikizi gibiydi.

Malezya'nın Kuala Lumpur şehrinde yapılan 34. Miss Tourism Metropolitan Internetional 2007 yarışmasında Türkiye'yi temsil eden ve yarışmadan 'Best Talent' ve 'Miss Trendy' dereceleriyle ayrılan Filiz, bu benzerlikle Malezya basınının da ilgisini çekmişti. Amerika'da yaşayan ve Los Angeles'ta Paris Hilton ile aynı ajansa bağlı çalışan manken, bu benzerliğin kendisinin de hoşuna gittiğini söyledi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: