Tan Taşçı'ya ne oldu?

Son zamanlarda özel hayatıyla gündeme gelen Tan Taşçı'nın hayranları yeniden eski günlerine dönmesini ve şarkılarıyla konuşulmasını istiyor.

Kültür-Sanat

Tan Taşçı'ya ne oldu? Tan Taşçı bir dönem oldukça popüler olan isimlerden biriydi. Şarkılarıyla gündemden düşmeyen popçunun her şarkısı listeleri zorluyor ve oldukça ilgi görüyordu. Demet Akalın'la birlikte seslendirdikleri "Çanta" ve "Taksi" isimli şarkılar haftalarca zirveden inmemişti. Ebru Yaşar'la "Cumartesi" şarkısına yaptıkları düet de oldukça konuşulmuştu.

Asena Atalay fena yakalandı!

Asena Atalay fena yakalandı!Fakat son zamanlarda Tan şarkılarıyla değil özel hayatıyla gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz kış sonunda adı önce Asena Atalay'la anıldı. Ardından da Gizem Barlak isminde bir modelle aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Tan Taşçı'nın yeni sevgilisi bakın kim çıktı?

Tan Taşçı'nın yeni sevgilisi bakın kim çıktı?Yıldız Tilbe'nin albümünde yer alacağı söylendi ama seslendirmek istediği 'Delikanlım' şarkısı Gülşen'e verilince projeden çekildi ve çok ses getiren "Yıldızlı Şarkılar" albümünde de yer alamadı.

Tan'la Gülşen'in 'Delikanlım' krizi!

Tan'la Gülşen'in 'Delikanlım' krizi!Geçtiğimiz ay ise Bodrum'da Habertürk muhabiri Hakan Yağcı tarafından sarışın bir güzelle iskelede yoga yaparken görüntülendi.

Tan Taşçı yeni sevgilisiyle Bodrum'da!

Tan Taşçı yeni sevgilisiyle Bodrum'da!Eskiden yaptığı şarkılarla gündemde olan Tan Taşçı'nın son dönemde çıkan bu haberleri hayranlarını oldukça üzdü. Tan, son olarak 6 ay önce ''Bi' Başka Ayrıldık'' isimli şarkısını piyasa sürmüştü. Şarkı Youtube'da 6 ayda sadece 8 milyon görüntülenme almış ve bekleneni verememişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: