NESİNİ BEĞENİYORLAR BU BURCU'NUN ANLAMIYORUM!

Okan Bayülgen, son dönemin öne çıkan televizyon yüzlerinden Burcu Esmersoy'u hiç beğenmediğini söyledi.

Magazin

NESİNİ BEĞENİYORLAR BU BURCU'NUN ANLAMIYORUM! Kanal D ekranlarında Medya Kralı programına başlayan Okan Bayülgen, konuğu Yekta Kopan'a, bir süre ekranda partnerlik yaptığı Burcu Esmersoy ile ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Bayülgen, Yekta Kopan'ın, NTV'nin yaz sezonunda, 'Yaz Gecesi Şovu' isimli programı birlikte sunduğu Spor Spikeri Burcu Esmersoy ile ilgili olarak "Benim Burcu Esmersoy'a hiç tahammülüm yok. O kızın niçin güzel bulunduğunu da anlamıyorum. Fakat o camia, NTV, CNBC-e camiası, varsa yoksa Burcu Esmersoy!" diye konuştu.

"'Burcu Esmersoy kadar güzeli yok. En güzel kız Burcu Esmersoy!' Bence hiç güzel değil. Ayrıca da Türkiye'nin güzel kızları arasında sayılmıyor ama nedense Burcu Esmersoy, bir tane bir numara!" diyen Okan Bayülgen, daha sonra Yekta Kopan'a düşüncelerini sordu.

Bayülgen'in bu sözlerini gülümseyerek dinleyen Yekta Kopan, "Güzel bir kız" demekle yetindi.

Programın konuklarından Oray Eğin de Okan Bayülgen'e katılmayarak "Ekran seviyor onu. Ekrana yakışıyor. Burcu bence çok güzel. Beraber daha çok yakışıyorlar" ifadesini kullanarak Esmersoy'un arkadaşı olduğunu belirtti ve "Arkadaşıma laf söyletmem" dedi.

Okan Bayülgen ise Yekta Kopan'ın birlikte yaptıkları programı hep yüklenmek durumunda kaldığını ve Burcu Esmersoy'un uzun suskunluklar yaşadığını söyledi.

Sohbet sırasında ilginç bir itirafta da bulunan Bayülgen, Esmersoy ile ilgili olarak "Daha da fenasını söyleyeyim akrabam yani" diyerek şaşırttı.

Yekta Kopan ise partnerine arka çıkarak "Burcu ile çalışmak gerçekten çok kolaydı. İnsanın canlı yayında işini çok kolaylaştıran, çok iyi bir partner" ifadesini kullandı.

'Yaz Gecesi Şovu' programdan kısa görüntülerin de ekrana getirilmesinden sonra Bayülgen, Burcu esmersoy'un hiç konuşmadığı ve önüne baktığı anlara dikkat çekti.

Yektan Kopan ise partnerini savunmaya devam ederek, Esmersoy'un o anda twitter'dan gelen mesajlara yanıt verdiğini ifade etti.

Bayülgen, "Burcu'nun konuştuğu bir program oldu mu?" diyerek tavrını sürdürdü. Yekta Kopan ise bu eleştirileri daha fazla uzatmamak adına "Yapma, Burcu üzerinden devam etme. Burcu ile ben gerçekten çok mutluyum. Satmayacağım, harcamayacağım Burcu'yu. Onunla çalışmaktan çok mutluyum" diye konuştu.

Hakkı Devrim ise Burcu Esmersoy'un farklı bir güzellik olduğunu ve son dönemde böyle farklı güzelliklerin seçilmesini doğru bulduğunu ifade etti.

Televizyon Gazetesi.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: