Neslihan Atagül: "Örnek olduysam ne mutlu bana!"

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, yazın Marmaris'te kamp yaptıkları alanı temizlerken görüntülenmiş ve ünlü çiftin bu hareketi çok takdir edilmişti. Atagül, o olayla ilgili ilk kez konuştu.

Magazin

Neslihan Atagül: "Örnek olduysam ne mutlu bana!" Oyuncu Kadir Doğulu ve meslektaş eşi Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda Muğla’nın Akyaka ilçesindeki bir sörf okulunda görüntülenmiş, botla ıssız bir koya geçen çift gün boyu kamp yapmıştı. Ünlü çift, gün sonunda koydaki bütün çöpleri toplayarak herkesin takdirini toplamıştı.

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den örnek davranış!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den örnek davranış!Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Atagül, konuyla ilgili soru sorulunca, “Oraya nasıl gelip çektiniz anlamadım, eğer bu görüntüleri görüp insanlara örnek olduysam ne mutlu bana, umarım çöp atmamanın bilincinin yerleşmesine faydamız olmuştur, bu beni mutlu eder” açıklamasında bulundu.

Neslihan Atagül karavan tatilini anlattı!

Neslihan Atagül karavan tatilini anlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: