Neslihan Atagül ile Ekin Koç'tan Kore usulü aşk!

Ekin Koç ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı, bir aşk ilk hikayesinin beyazperdeye aktarıldığı "Senden Bana Kalan" 17 Nisan’da vizyona giriyor.

Magazin

Neslihan Atagül ile Ekin Koç'tan Kore usulü aşk! Yapımcılığını ANS Prodüksiyon ve Nulook’un, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği, bir Kore filminden uyarlanan filmin uyarlama senaryosunu Levent Kazak'ın yazdığı, ''Senden Bana Kalan'' filminin başrol oyuncuları film çekimlerinin akabinde fotoğraf çekimi için bir araya geldi.

Fotoğraf çekimi için bir araya gelen Neslihan Atagül ve Ekin Koç yaklaşık 5 saat süren çekimde çok eğlendi. Çekimin konsepti gereği, balonlarla yapılan çekimlerde kahlahaların eksik olmadı.

Son zamanlarda yer aldığı projelerle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncular Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı “Senden Bana Kalan” fragmanın paylaşılmasının akabinde yılın çifti olarak anılmaya başladı.

Özgür'ü bekleyen en büyük sürpriz Elif

Ekin Koç, filmde büyükbabasından miras kalan ancak mirasa alabilmesi için büyükbabasının vasiyetini yerine yetirmek zorunda kalan genç milyarderi canlandırırken, güzel oyuncu Neslihan Atagül ise; kendisini kendi gibi kimsesiz çocuklara adamış bir genç kızı oynuyor.

Çekimlerinin Kazdağları, Yeşilyurt, Cunda Adası, Adatepe, Küçükkuyu, Ayvalık ve İstanbul'da yapılan filmin kadrosunda Ekin Koç ve Neslihan Atagül'e; Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Tayfun Sav, Doğa Konakoğlu, Dila Pekdemir, Buğra Özmüldür, Silvyo Behmoaras, Gamze Pelin Gökçe eşlik ediyor.. Filmin kadrosunda ayrıca Wilma Elles ve Hakan Karahan da konuk oyuncu olarak
rol aldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

18 yaşına girdiği gün, dedesinden kalan mirası alabilmesi için yerine getirmesi gereken vasiyet gereği köy okulundan mezun olması gereken Özgür, geldiği köyde hayatının en büyük sırrı ve aşkıyla tanışacaktır. Elif, Özgür'ü geçmişi ve yeni geleceğiyle tanıştıracaktır. Ancak Elif'in de bir sırrı vardır. Elif ve Özgür'ün beraber geçireceği günler Özgür'ün mirasa değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: