Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu cephesinde sürpriz gelişme!

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyadan paylaşım yapmadıkları için boşanacakları iddiaları ortaya atılan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu cephesinden gelen son haberler iddiaların aksine her şeyin yolunda olduğunu gösterdi.

Magazin

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu cephesinde sürpriz gelişme! 14 Şubat'ta hiçbir paylaşımda bulunmayan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun arasının açık olduğu iddia edilmişti. Öyle ki, Temmuz 2016'da evlenen çiftin arasına kara kedi girdiği, boşanacakları öne sürülmüştü. Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu'nun eve geç geldiği bu sebeple de eşi Neslihan Atagül ile şiddetli bir tartışma yaşadığı haberleri gündeme gelmişti. Neslihan Atagül ise konuyla ilgili olarak "Tartışma yaşadığımız doğru ancak biraz abartılmış. İlişkimiz şu anda her zaman olduğu gibi yine çok iyi" demişti. Elde edilen son bilgilere göre, öyle iddia ediliği gibi bir boşanma olayı yok. İddia edilenin aksine çiftin arasının da oldukça iyi ve keyiflerinin yerinde olduğunu öğrenildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: