Neslihan Atagül: Kadir’le hayatın her anını paylaşırız

Neslihan Atagül, verdiği bir röportajında hem yeni projesi hemde özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atagül, eşi Kadir Doğulu'yla ilgili "Kadir’le hayatın her anını paylaşırız" dedi.

Magazin

Neslihan Atagül: Kadir’le hayatın her anını paylaşırız Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, Hürriyet Gazetesi'nden Sinem Vural'a verdiği röportajında önemli açıklamalar yaptı.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu rutubet kaçırdı!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu rutubet kaçırdı!İşte o röportajdan kesitler:

İlker Kaleli ile Puhu TV’nin yeni dizisinde birlikte rol alacaksınız. Dijital platformlarda yayınlanan diziler hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl artılar ve eksiler getirecektir sektöre?
- Dijitale iş yapmak beni çok heyecanlandırıyor. Artık bütün dünya oradan film ya da dizi izliyor. Müthiş bir özgürlük ve inanılmaz bir çeşitlilik sunuyor. Yani canınız ne istiyor ve ne zaman istiyorsa aradığınızı bulabiliyorsunuz. Bunun bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Bu platformlar sektör adına çok umut verici. Uzun dakikalar yüzünden anlatılamayan hikayeleri sunabileceğiz artık. Şimdilik rolden çok bahsetmek istemiyorum. Yapımcımız TMC’yle yürüteceğimiz bir PR planı dahilinde paylaşmak istiyorum. Sadece çok içinde olmak istedim, üstüne çok kafa yordum. Umarım iyi olur.

Neslihan Atagül'ün elbise detayı!

Neslihan Atagül'ün elbise detayı!Doğulu ailesinin gelini olmak nasıl?
- Çok keyifli. 5 kardeşler bildiğiniz gibi. Bizden hariç 2 kardeşi daha evlendi geçtiğimiz yıl içinde. Ailemiz giderek büyüyor. Ve ben bu kocaman ailenin bir ferdi olduğum için çok mutluyum. Gururla eşimin soyadını taşıyorum.

Neslihan Atagül'den o iddialara yanıt!

Neslihan Atagül'den o iddialara yanıt!Sektörde bunca zaman size neler öğretti?
- Sabırlı olmayı ve zamanını beklemeyi. Çok fazla insan tanıyorsunuz bu işi yapınca. Farklı kişiliklerin arasında denge kurmak ve gece gündüz hiç durmadan çalışmak çok yıpratıcı. O yüzden arada sadece durmak istiyorum. Kendimi sıfırlayıp devam ediyorum.

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül aynı projede mi buluşuyor?

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül aynı projede mi buluşuyor?Eşiniz Kadir Doğulu “Babamın Günahları” dizisinde rol almaya başladı. Nasıl bir iş çıkacak ortaya? Eşinizle birlikte rolleri değerlendirdiğiniz oluyor mu?
- Kadir ve tüm ekip çok çalıştı ve inandı. Görüntüler, kareler, ışıklar çok güzel görünüyor. Umarım çok iyi olur. Çok heyecanlandırıyor beni “Babamın Günahları”.
Keyifle izleyeceğimiz bir iş gibi geliyor galiba. Kadir’le hayatın her anını paylaşırız. Tabii ki birlikte değerlendiririz, birbirimize yorumlarımızı yaparız, eksisi, artısı ne olabilir diye enine boyuna konuşuruz. Bu anlar o kadar keyifli ki...
Aynı dili konuşabilmek, hayata aynı pencereden bakabilmek o kadar kıymetli ki... Bunun değerini çok iyi bilerek seviyoruz birbirimizi.

Neslihan Atagül'ün sokak stili!

Neslihan Atagül'ün sokak stili!Kaynak: hurriyet.com.tr

Neslihan Atagül'e Emmy takibi!

Neslihan Atagül'e Emmy takibi!Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'ya 4 milyon TL'lik teklif!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'ya 4 milyon TL'lik teklif!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: