Neslihan Atagül karavan tatilini anlattı!

Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu ile karavanda yaptıkları tatili Instyle dergisine anlattı.

Magazin

Neslihan Atagül karavan tatilini anlattı! Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'yla birlikte tatillerini karavanda geçirmişti. Doğayla iç içe tatil yapan çift çevreye de duyarlılık göstermiş ve çöp toplamıştı. Instyle dergisinin yeni sayısının kapak yüzü olan Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile çıktıkları bu tatili anlattı.

İşte Atagül'ün o açıklamaları:

"Geçen yıl 33 günlüğüne gittik. Karavan bizim çünkü bu bizim tatil anlayışımızı çok iyi yansıtıyor. Hep böyleydik biz Kadir'le. Köpeklerimiz var, onları bırakamıyoruz, uzun süre uzak kalmayı istemiyoruz onlardan çünkü. Çoğu otel kabul etmiyor zaten... Karavanın farklı bir ruhu var, hem çok iyi plan yapmak gerekiyor hem de bir o kadar plansız olmak. Aceleyle hiç işinin olmaması lazım mesela. Karavanda bütün işini sen yapıyorsun. O kadar güzel yerlerde o kadar güzel manzaraların içindesin ki... Yunanistan'da bir yere gitmiştik; üç gün kalırız diye düşünmüştük ama o kadar beğendik ki 10 gün kaldık. Öyle güzel bir gün batımı vardı ki orda, her gün o gün batımını bekledik. Ben böyle zamanlarda yaşadığımı hissediyorum. 'Hayat bu olmalı işte,' diyorum: Köpeklerim yanımda, evim yanımda, kocam yanımda. Denizin dalgasının sesini duyuyorsun, söğüt ağacının yapraklarının hışırtısını..."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: