Neslihan Atagül o günleri anlattı: "Borcumdan dışarı çıkamazdım"

Oyuncu Neslihan Atagül, çocukluk günlerinden bahsederken bazen misket borcundan dolayı 3 gün dışarı çıkamadığını söyledi.

Magazin

Neslihan Atagül o günleri anlattı: "Borcumdan dışarı çıkamazdım" Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek'le başrolü paylaşan ve performansıyla adından söz ettiren Neslihan Atagül, çocukluk yıllarına ait bir anısından bahsetti. 'O Anın Hikayesi’ adlı programa katılan oyuncu, “Annem çalıştığı için genelde yalnız olurdum. Abimle çok zaman geçirirdik. Bilardo ve langırt oynardık. Mahalledeki erkeklerle de oynardım. Misket borcumdan 3 gün evden çıkamadığım zamanları hatırlıyorum” diye konuştu.

Neslihan Atagül'ün menajerliğini Kadir Doğulu mu yapacak? O iddiaya yanıt verdi!

Neslihan Atagül'ün menajerliğini Kadir Doğulu mu yapacak? O iddiaya yanıt verdi!Oyuncu olmayı hep istediğini de dile getiren Atagül, “Bilinmeyen numaralardan bir ajans bulup aradım. Görüşme için çağırdıklarında anneme ‘beni götürür müsün’ diye sordum. 18 yaşına kadar annem bütün işlerimde bana eşlik etti” dedi.

Neslihan Atagül'ün kariyer planı!

Neslihan Atagül'ün kariyer planı!Neslihan Atagül doğayla bütün olduğunu kanıtladı

Neslihan Atagül doğayla bütün olduğunu kanıtladı

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: