Neslihan Atagül: Tartıştığımız doğru ama...

Eşi Kadir Doğulu ile tartışma yaşadıkları yönünde çıkan haberleri Neslihan Atagül doğruladı. Sanatçı İlker Kaleli ile rol alacağı yeni dizisiyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Magazin

Neslihan Atagül: Tartıştığımız doğru ama... Genç ve güzel oyuncu Neslihan Atagül Akmerkez’deydi. Kadir Doğulu ile kavga edip ayrılacaklarına dair çıkan haberlere, “Evet tartıştığımız doğrudur. Ama çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. Haberi yapan kişiler kimden, nasıl öğrendiyse abartarak yazmışlar. Şu an ilişkimiz her zaman olduğu gibi güzel bir şekilde devam ediyor” sözleriyle açıklık getirdi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor?
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi!Genç oyuncu, Kadir Doğulu’nun dizisinin erken final yapması sorulduğunda ise, “Biz oyuncu olarak verilen rolleri en iyi şekilde oynayarak izleyicilerin beğenisine sunuyoruz. Diziyi sevenler izleyenler olduğu gibi sevmeyenler de olacaktır. Bu yüzden de reytingi düşük olup dizi erken bitti” dedi.

Neslihan Atagül hem dalgın hem havalı!

Neslihan Atagül hem dalgın hem havalı!
Neslihan Atagül düşüncelere daldı!

Neslihan Atagül düşüncelere daldı!
İlker Kaleli ile başrollerini paylaşacağı yeni bir diziye başlayacak olan Atagül, dizinin adını vermekten kaçındı. Puhu TV’de yayınlanacak dizinin çekimlerine ki hafta sonra başlayacaklarını söyleyen güzel oyuncu daha sonra giyim ve kozmetik mağazalarını gezerek alışveriş yaptı.

Yeni projelerinde sürpriz değişiklik!

Yeni projelerinde sürpriz değişiklik!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: