Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor?

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül 2016 yılında dünyaevine girmişlerdi. Mutluluklarıyla parmakla gösterilen Doğulu çifti hakkında geçtiğimiz günlerde kavga ettiklerine dair bir iddia ortaya atılmıştı.

Magazin

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti arasında neler oluyor? 1.5 yıl önce evlenen Atagül ve Doğulu çiftinin evlerinde birbirlerine girdikleri yönündeki iddiaları Neslihan Atagül, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yalanladı. Kadir Doğulu'nun son dizisi Babamın Günahları yayından kaldırılınca bunalıma girip, eve geç saatlerde gelmeye başlayınca Neslihan Atagül ile kavga ettiği iddia edilmişti.

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine girdi!Neslihan Atagül Instagram hesabından yaptığı paylaşımla eşi Kadir Doğulu ile aralarında bir sorun olmadığının sinyalini verdi. Atagül martılara yemek verirken çektiği videoya "Ailemize martılar da katıldı" yazarak Kadir Doğulu etiketledi. Yazıya kalp emojisi koyması gözlerden kaçmadı.

İşte Atagül'ün çektiği o video...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: