Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e destek!

Fahriye Evcen’in doğum kilosunu veremediği için eleştirilmesine Neslihan Atagül, “Bunlar normal şeyler. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok” diyerek, destek oldu.

Magazin

Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e destek! Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve oğlu Karan'la birlikte Kurban Bayramı'nda kısa bir tatil yapmıştı. Dönüşte havaalanında görüntülenen çiftten Evcen'in doğum kilolarını vermediği görülmüştü. Bunun üzerine sosyal medyada bir grup güzel oyuncuyu kiloları yüzünden eleştirmişti. Bu eleştirilerin ardından Fahriye Evcen adına sosyal medyada bir kampanya başlatılmıştı ve oyuncuya destek mesajları yağmıştı.

Önceki gün görüntülenen Neslihan Atagül'den de Fahriye Evcen'e destek geldi. Eleştirilere tepki gösteren Atagül, “Hayat bu... Bunlar normal şeyler. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok” dedi.

Güzel bir tatil dönemi geçirdiğini belirten Atagül, “Keyfimiz gayet yerinde. Öyle arada sırada ağaca tırmanıyoruz. Meyve topluyoruz. Güzel” diye konuştu.


‘Sefirin Kızı’ dizisinde Engin Akyürek’le kamera karşısına geçecek oyuncu, “Heyecanlıyız. Projenin detaylarıyla ilgili bir şey söylemeyim ama kısmetse güzel olacak” açıklamasını yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: