Neslihan Atagül'den ilginç itiraf!

Reklam yüzü olduğu bir firmanın basın toplantısına katılan Neslihan Atagül Doğulu, oyuncu olmak için nasıl bir yol izlediğini anlattı.

Magazin

Neslihan Atagül'den ilginç itiraf! Oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkati çeken Neslihan Atagül Doğulu, 2016 yılının bir değerlendirmesini yaptıktan sonra oyunculuk hevesinin daha 8 yaşında içine düştüğünü açıkladı.

Başarılı oyuncu, "Çok yoğun bir yıldı. 'Kara Sevda' dizisi çok sevildi, bundan dolayı çok mutluyum. Güzel tepkiler alıyoruz. Onun dışında evlendim ve evliliğimde de her şey yolunda gidiyor. Çok motive olduğum bir dönemdeyim kısacası" dedi.

Katıldığı bir basın toplantısında gazetecilerle ilginç bir anısını paylaşan güzel oyuncu, "Ben daha 8 yaşındayken film izlerken 'Baba ben oyuncu olacağım', 13 yaşına geldiğimde de 'Artık bir şeyler yapmam lazım' dedim. Araştırdım, bir ajans buldum bilinmeyen numaralar servisinden. Anneme 'Beni buraya götürmeni istiyorum' diye diye görüşme ayarladım. Sonra ajansa kaydoldum. Filmler, Reklamlar derken bu yolculuğa başlamış oldum. 18'ime kadar annem beni bütün setlere götürdü. Canım benim, büyük sabır" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: gazetevatan.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: