Neslihan Atagül'ü duygulandıran sürpriz!

Neslihan Atagül bugün sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınlandı. Ünlü oyuncu mesajında kendisine verilen doğum günü hediyesi için ' Ne güzel bir doğum günü hediyesi! Anlamı çok büyük. Devamının gelmesini ümid ederim...Teşekkür ederim...Gönlümüz,sevgimiz bir. İyi ki varsınız' dedi.

Magazin

Neslihan Atagül'ü duygulandıran sürpriz! Neslihan Atagül'e hayranları doğum günü sürprizi yaptı. Güzel oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda duygularını şu sözlerle dile getirdi:

"Öğrendiğimde çok neşelendiğim, duygulandığım ve memnun olduğum bir haberi sizlerle paylaşmak ve teşekkür etmek isterim. Bana doğum günü hediyesi olarak yapılan bağışlar ile Tohum Otizm Vakfı’nın ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü projede tüm Türkiye çapında eğitim materyali ve donanım eksiği bulunan özel eğitim sınıflarından birinin donatılması için gereken miktar çok hızlı bir sürede toplanmış.

Neredeyse iki sınıf açılacak kadar bağış toplanmış sizlerin sayesinde. Ne güzel bir doğum günü hediyesi! Anlamı çok büyük. Devamının gelmesini ümid ederim... Teşekkür ederim... Gönlümüz, sevgimiz bir. İyi ki varsınız!"


Neslihan Atagül köy evine yerleşecek!

Neslihan Atagül köy evine yerleşecek!Neslihan Atagül hamile mi?

Neslihan Atagül hamile mi?Neslihan Atagül'ün makyajsız hali sosyal medyayı ikiye böldü!

Neslihan Atagül'ün makyajsız hali sosyal medyayı ikiye böldü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: