Neslihan Demir Güler'e ödül!

DHA - Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleştirilen 'Avrupa Voleybol Galası'nda, 2015 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) DenizBank Şampiyonlar Ligi kura çekiminin yanı sıra, CEV tarafından Avrupa'nın önde gelen voleybol yıldızlarına ödüller verildi.

Diğer Haberler

Neslihan Demir Güler'e ödül! A Bayan Milli Takımımız ve Eczacıbaşı VitrA'nın başarılı sporcusu Neslihan Demir Güler, Hofburg Sarayı'nda düzenlenen galada, bayanlarda En İyi Takım Lideri ödülünün sahibi oldu.

Törende yaptığı konuşmada en iyi takım lideri ödülüne layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu dile getiren Neslihan Demir Güler, "Liderlik sonradan öğrenebileceğiniz bir şey değil. Kalbinizden gelen ve sizi takım arkadaşlarınız için fedakarlık yapmaya zorlayan bir duygu." ifadelerini kullandı.

CEV tarafından ödüllendirilen diğer isimler ise Nikolay Karpol, Stefanie Schwaiger, György Grozer, Regina Moroz, Nikola Grbic, Emiliya Nikolova ve Mira Golubovic şeklinde oluştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: