Neslihan Kozanoğlu'ndan yılbaşı partisi

Neslihan Kozanoğlu'nun Avrupa'nın en büyük 2. binası Sapphire Residence'ta düzenlediği 'Yılbaşı Partisi'ne cemiyet hayatının ünlü ve başarılı isimlerinin ilgisi büyüktü.

Kadın

Neslihan Kozanoğlu'ndan yılbaşı partisi Ünlü modacı Yelda Aslan'ın SS2015 Koleksiyonu ilk olarak Neslihan Kozanoğlu Yılbaşı Partisi etkinliğinde seyirci ile buluştu. Koleksiyonda, sade ama şık parçaların yanı sıra file ve deri püsküllerle bezenmiş tasarımlar izleyicilerden tam not aldı.

Mekan sponsorluğunu Tatlıcı Grup'un yaptığı yılbaşına özel düzenlenen çeklişte de; La Donna Sağlık Grubu, Miramay Group tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı. Neslihan Kozanoğlu'nun misafirperverliği ve konuklarla tek tek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı. Sapphire Residence içerisinde 39. katta yer alan suni golf sahasında da konuklar keyifli anlar yaşadı.

Bengü Arslan ve Melodi Karabağ tarafından organize edilen yılbaşı partisinde May Fit Life'ın lezzetli ikramları, partiye özel Zoya, Smart Spa, Abba ve Qtica'nın hazırladığı sürpriz hediyeler ile renkli saatler yaşadılar. Partiye Oya Germen, Sedefhan Oğuz, Arzu Özal, Petek Ertüre, Zeynep Toker, Nilgün Dumanlı, Özlem Acar, Yasemin Toprak, İpek Toplusoy, Arzu Kunt gibi ünlü isimler katıldı.

Organizasyonun geliri ise; temel haklardan yoksun kimsesiz ve engelli çocuklara, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak, yaşam koşullarını iyileştirmek. Daha mutlu, sağlıklı ve umutlu bir geleceğe hazırlamak için psikolojik, sosyal ve eğitim alanında tüm şartları sağlamak misyonu ile hareket eden Elin Elimde Derneği'ne bağışlandı.

Fotogaleri için tıklayınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: