Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan'ın düğününden detaylar!

Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin büyük kızları Neslişah Alkoçlar ile oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün yapılan düğün töreniyle evlendi.

Magazin

Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan'ın düğününden detaylar! İş, sanat, spor ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin katıldığı düğünden ilk kareler, #neslisahaltandugun kullanıcı adıyla Instagram’dan paylaşıldı. Takipçileri, Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan’a mutluluklar diledi.

Düğün töreninde Alkoçlar ile Düzyatan’ın nikâh şahitliğini Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı. Ronit Gülcan-Cem Hakko, Emek-Sadettin Saran, Emine-Erhan Kamışlı, Yasemin-Dikran Masis, Gül Gölge-Murat Saygı, Ayşegül- Muharrem Toplusoy ve Levent Kızıl’ın da aralarında olduğu ünlü isimlerin katıldığı düğün, havuz başında kıyılan nikâhın ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.


Düğünden notlar
Neslişah Alkoçlar, düğünden ilk fotoğrafı Insagram’a “Yeni hayatımın başlangıcı” notuyla yükledi. Engin Altan Düzyatan da aynı kareyi kendi hesabından paylaşarak altına “Hayat sevince güzel...” yazdı.

Çift, ilk dansı Engin Altan Düzyatan’ın İskender Paydaş’la hazırladığı “Bana Ellerini Ver” şarkısıyla yaptı.

Gelinle damat, misket havası oynadı, ayrıca Hülya Koçyiğit ve Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılıklı göbek attılar.

Kenan İmirzalıoğlu, yakın arkadaşı Engin Altan Düzyatan’la harmandalı oynadı. İkili daha sonra zeybek performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Aslışah Alkoçlar’ın kıyafeti Selma Çilek imzalıydı.

Engin Altan Düzyatan’ın 1968 model Ford Mustang’i, gelin arabası oldu.

DÜĞÜNDEN ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: