Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkan aşkı çok hızlı! Ailesiyle tanıştırdı!

Yasak Elma'da rol alan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, önceki gün aşklarını ilan etmiş ve magazine bomba gibi düşmüştü. Alkan ve Cavadzade'den ilk görüntü ve geldi çift, önceki akşam Tarabya'daki bir mekanda görüntülendi. Ayrıca Alkan, Cavadzade ailesine de kısa sürede girdi.

Dizi Galeri

Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkan aşkı çok hızlı! Ailesiyle tanıştırdı! Aynı dizide rol alan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, aşklarını sosyal medyada ilan etmişti. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Evleneceklerine dair iddialar ortaya atılan çift, Tarabya'daki bir restoranda objektiflere takıldı.


Çifte, Cavadzade'nin anne ve babası da eşlik etmesi evlilik dedikodularını güçlendirdi. Alkan, mekan çıkışında gazetecilerin sorularına, "Fazla söze gerek yok" yanıtını verdi.


Öte yandan Cavadzade'nin rol arkadaşı Talat Bulut, "Nesrin evleniyor. Sizden kaçıyor. Gerisini siz bulun" demişti. Gökhan Alkan da geçtiğimiz hafta, "Taşın kalbi yok ama onu da yosun sarıyor. Bende de var bir şeyler ama siz görememişsinizdir" ifadelerini kullanmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: