Nesrin Cavadzade o haberlere yanıt verdi!

Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan haberlerin aslında geçmiş zamanda eğlence amaçlı yaptığı bir röportajdan yola çıkıldığını ve artık bu tarz haberlerin güldürmediğini Instagram hesabından yaptığı açıklamayla belirtti.

Magazin

Nesrin Cavadzade o haberlere yanıt verdi! Nesrin Cavadzade, 3-4 sene önce hiçbir soruya ciddi cevap vermediği bir röportajın sürekli gündeme getirilmesinden dert yandı. Şikayetini Instagram hesabından dile getiren oyuncu, "Üç ya da dört sene önceki bir röportajımda, Woody Allen’ın başından sonuna hiçbir soruya ciddi cevap vermemeyi başardığı bir televizyon programına atfen, ironinin sınırlarını zorladığım birbirinden komik cevaplarımdan geçen bunca zamana rağmen hala haber devşiriliyor. röportaj başından sonuna troll’dü ve yapıldığı tarihte beni çok eğlendirmişti. şimdi ise artık gülmediğimi farkettim. Kim bilir belki yeni trollere ihtiyaç duyuyorumdur. sizi seviyorum." açıklamasında bulundu.

İşte o paylaşım...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: