Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıt!

Oyuncu Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan 'estetik güzeli' haberlerine 10 yıl önce çekildiği fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak cevap verdi.

Dünya Magazin

Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıt! Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan 'estetik' iddialarına Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi. 10 yıl önceki fotoğraflarını paylaşan Cavadzade, hakkında çıkan 'estetik güzeli' haberlerine şu şekilde yanıt verdi:

"Merhaba. Fotoğraflarımın altına nadiren ciddi bir şeyler yazıyorum ama bu akşam içimden geldi, ciddiyetle bir kaç şey söyleyeceğim. Bunlar telefonumda bulabildiğim en eski fotoğraflarım. 10 sene öncesi. Evrim/devrim haberlerine cevaben şunu söylemek isterim. Genç, sağlıklı, işini layıkıyla yapan bir kadın olarak kendimi her halimle güzel buluyorum. Şişmanken, zayıfken, makyajlı ve makyajsız, sabah şişliği ile, ya da ağlamaktan gözlerim kızarmışken. Hiç fark etmiyor. Bugüne kadar çok güzel ya da çok çirkin görünmem gereken sayısız rol oynadım. Yeri geldi o kadar güzel çirkinleştim ki beni bunun için ödüllendirdiler bile.:) Hem de defalarca. Elbette bu yaptığınız haberlerin okunması için ilginç hale getirmeniz gerekiyor ve benim buna zerre kadar itirazım yok. Sadece yaşayan, nefes alan, bazen hastalanan, bazen yorgun düşen ama ne olursa olsun mücadele eden başarılı bir kadın olarak kendimi her halimle kabul edip sevdiğimi açıklamak istiyorum. Ve bu tavrın bana temas eden bütün kadınlara sirayet etmesini diliyorum. hiçbir şeyin size kendinizi “daha az” hissettirmesine izin vermeyin. Siz her şeyin fazlasısınız."

"Bu Nesrin Cevadzade olamaz!"Nesrin Cavadzade Cannes yolcusu!

Nesrin Cavadzade Cannes yolcusu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: