Nesrin Cavadzade'den ifşa sergisi!

"Çirkin erkek seviyorum" açıklamasının ardından Nesrin Cavadzade'ye erkeklerin Instagram'dan fotoğraflarını gönderdiği ortaya çıktı. Oyuncu gelen fotoğrafları sergileyeceğini belirtti.

Magazin

Nesrin Cavadzade'den ifşa sergisi! Oyuncu Nesrin Cavadzade, rol aldığı "Aşk Tesadüfleri Sever 2" filminin partisinde gazetecilerle bir araya gelmişti. Magazin muhabirleri güzel oyuncuya, rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile aralarında çıkan aşk dedikodularını sormuştu. "Yiğit çok yakışıklı" diyen Cavadzade kendisinin çirkin erkeklerden hoşlandığını söylemişti.

'Yasak Elma'ya yeni bir oyuncu daha katıldı!

'Yasak Elma'ya yeni bir oyuncu daha katıldı!"Çirkin erkek seviyorum yakışıklılar beni ürkütüyor. Anneannem, 'Erkek dediğin maymundan hallice olur' derdi" açıklamasında bulunan oyuncuya Instagram'dan bir çok kişinin fotoğraflarını gönderdiği ortaya çıktı. Nesrin Cavadzade, erkeklerden gelen fotoğrafları bir sergide yayınlama kararı aldı. Oyuncu isimleriyle birlikte yayınlayacağını söyledi.

Nesrin Cavadzade:

Nesrin Cavadzade: "Ben çirkin erkeklerden hoşlanırım"'Aşk Tesadüfleri Sever 2'de sürprizler hız kesmiyor!

'Aşk Tesadüfleri Sever 2'de sürprizler hız kesmiyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: