NESRİN TOPKAPI DERS VERECEK

Yeni filmi 'Vicdan'da güzel oyuncuya başrolde Altın Portakal ödüllü Murat Han eşlik edecek.

Magazin

NESRİN TOPKAPI DERS VERECEK Ünlü yönetmen Erden Kıral'ın çekeceği ''Vicdan'' filminin başrolünde Nurgül Yeşilçay ve geçen yıl ''Mutluluk'' ile Altın Portakal alan Murat Han oynayacak

Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü oynayacağı, ünlü yönetmen Erden Kıral'ın ''Vicdan'' filminin çekimleri mayıs ayında başlayacak.

Filmde pavyona düşen bir kasiyeri canlandıracak olan Yeşilçay'a başrolde Abdullah Oğuz'un ''Mutluluk'' filmindeki performansıyla geçen yıl Antalya Film Festivali'nde ''En İyi Erkek Oyuncu Ödülü''nün sahibi olan Murat Han eşlik edecek. Filmde diğer rolleri ise Tülin Özen, Nazan Kesal, Mustafa Üstündağ, Nihan Koruyucu ve Rıza Sönmez üstlenecek. ''Çocuklar Duymasın'' dizisinin yönetmeni olarak adını duyuran Raşit Çelikezer'in senaryosunu yazdığı, Zekeriya Kurtuluş'un görüntü yönetmenliğini yapacağı film, İzmir Bornova, Turgutlu ile Çeşme Alaçatı'da çekilecek. Çekimlerin sekiz haftada tamamlanması planlanıyor.

Uygulayıcı yapımcı Cem Özer

Yeşilçay'ın tek bir düğün sahnesi için Nesrin Topkapı'dan göbek dansı eğitimi aldığını söyleyen yönetmen Erden Kıral, ''Filmde 'İnsan, başkaları onun ne olmasını istiyorsa odur' gerçeğinden yola çıkarak 'Bütün başımıza gelenler yaptığımız seçimlerden mi, yoksa yazgımız yüzünden mi?' sorusunun cevabını arayacağız. Filmde başrol oynayacak olan Nurgül Yeşilçay'ı tanımaktan dolayı çok şey kazandığımı düşünüyorum. Çünkü tam bir profesyonel, tek bir düğün sahnesi için göbek dansı eğitimi aldı'' dedi.

Yapımcılığını Deniz Film Prodüksiyon ile Fono Film'in üstlendiği ''Vicdan''ın uygulayıcı yapımcılığını ise Nurgül Yeşilçay'ın eşi Cem Özer yapıyor. Özer, film için şu günlerde mekân arayışını sürdürüyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: