Beren Saat ve Selçuk Yöntem yıllar sonra bir arada!

Yıllar önce Aşk-ı Memnu dizisiyle ekranlarda boy gösteren Beren Saat ve Selçuk Yöntem, Netflix'in yeni dizisi için tekrar bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Magazin

Beren Saat ve Selçuk Yöntem yıllar sonra bir arada! Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır hiçbir projeyi kabul etmeyen Beren Saat'nin, Netflix'in ikinci Türk dizisinde başrol oynayacağı ortaya çıkmıştı. Saat, Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken hayranlarını ikinci Türk dizisinin gelişiyle sevindirmişti.

Netflix'ten Beren Saat müjdesi!

Netflix'ten Beren Saat müjdesi!Beren Saat'e kimlerin eşlik edeceği merak konusu olurken, bomba bir haber gündeme düştü. Yıllar önce Aşk-ı Memnu dizisiyle kamera karşısına geçen ve partner olan Beren Saat ve Selçuk Yöntem'in yeniden bir araya geldiği öğrenildi. Böylece Netflix'in Türkiye'den çıkan ikinci orijinal dizisinde Beren Saat ve Selçuk Yöntem yeniden birlikte rol alacak. Daha önce de Mehmet Günsür'le partner olacağı iddia edilen Beren Saat'in, Netflix'in Türkiye'den çıkan ikinci orijinal fantastik dizisi heyecanla bekleniyor.

Beren Saat'in partneri kim oldu?

Beren Saat'in partneri kim oldu?Dünyaya en çok o diziyi sattık!

Dünyaya en çok o diziyi sattık!

Bunlarda ilginizi çekebilir: