Nevbahar Koç fotoğraf çektirmek için Mert Alaş'ı getirdi!

Madonna, Rihanna, Miles Cyrus gibi onlarca ünlü isim ile dost olan Türk fotoğrafçı Mert Alaş, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç'un davetlisi olarak Türkiye'ye geldi.

Magazin

Nevbahar Koç fotoğraf çektirmek için Mert Alaş'ı getirdi! Mert Alaş; Ali Koç'a ait 45 metrelik 'Keyla' isimli teknede, Nevbahar Hanım ve arkadaşları ile Bodrum'da deniz ve güneşin keyfini sürüyor. Magazin kulislerinde ise bomba bir iddia dolaşıyor.

Angelina Jolie, Mert Alaş'ın peşinde!

Angelina Jolie, Mert Alaş'ın peşinde!Mert Alaş'ın şaşırtan değişimi!

Mert Alaş'ın şaşırtan değişimi!O bomba iddiayı Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşesinde yazdı. İşte o yazı:

"Nevbahar Koç'un Mert Alaş ile arkadaş olmadığı, Alaş'ı fotoğraflarını çekmesi için Türkiye'ye özel olarak getirttiği konuşuluyor! Dünyaca ünlü isimlerin poz vermek için yarıştığı Mert Alaş'ın günlük ücreti 50 bin Sterlin (bugünkü kurla 314 bin 500 lira). İş seyahatlerinde özel uçak şartı koyan Mert Alaş'ın üç gün önce Türkiye'ye gelirken özel uçağın içinden çekilmiş fotoğrafını Instagram sayfasına koyması dedikoduları kuvvetlendirse de, bana çok olası görünmüyor!"

Irina Shayk Mert Alaş'ın doğum gününü kutladı!

Irina Shayk Mert Alaş'ın doğum gününü kutladı!Mert Alaş ile Kendall Jenner nefes kesti!

Mert Alaş ile Kendall Jenner nefes kesti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: