New York Fashion Week salladı!

Frank Sinatra'nın o muhteşem sesinden New York, New York şarkısı eşliğinde yazılan bir New York Fashion Week Değerlendirmesi ile karşınızdayım... Bir New York Fashion Week'in daha sonuna geldik... Moda Haftası’nın İlkbahar/Yaz 2015 defileleri daha mevcut yazı bitiremeden, bize gelecek yazın hayallerini kurdurmaya başladı diyebilrim.... Runway'de sergilenen tasarımların ötesinde defilelere çoğu zaman podyumdaki modelleri bile gölgede bırakan kostümlerle katılan celebrityler, en az tasarım ve tasarımcılar kadar dikkat çekti... Kısa bir tura çıkmaya ne dersiniz?

Kadın

New York Fashion Week salladı!

Anna Wintour, Sarah Jessica Parker ve Rooney Mara Calvin Klein defilesini front row'dan izlediler... Bu görüntü sizlerde de Sex and the City etkisi yaratmadı mı? Ayrıca Victoria Beckham defilesini en ön sırada izleyen Wintour ve Beckham ailesi de çok tatlı görünmüyorlar mı sizce de?


Cara ve Rihanna, front row'un bu sezon ki demirbaşları idi diyebiliriz. Bazı defileler dışında da akıllı uslu kızlar oldular... Olgunlaşıyorlar mı dersiniz?İşte New York Moda Haftası'nın peri kızları... Kate Boshworth'ın Boss imzalı elbise ve ayakkabılarına bayıldığımı söyleyebilirim. Saç, makyaj ve renk uyumu ise kesinlikle kusursuz... Dakota yaşına daha uygun bir tercih yapsa idi, kesinlikle daha iyi olabilirdi... Poppy'nin ise çabasız şıklık konusunda üzerine tanımıyorum.


Bir Carrie Bradshaw kolay olunmuyor... Sarah Jessica Parker'ın Sex and the City'de canlandırdığı karakter ile neredeyse aynı zevklere sahip. Chanel backpack'leri NYFW'de kim kullanacak diye düşünürken, Sarah beni şaşırtmadı ve bu en trendy parçayı kombinlerinden birisine ekledi...


İşte NYFW'in en seksi kadınları...


Miley her girdiği ortamda dikkatleri üzerine çekmek konusunda oldukça başarılı olabilen isimlerden... Sizce de fazla abartılı değil mi?


Seçmece bunlar... Sokak modasında dikkatimi çekenler ile kapanışı yapmak istiyorum. Fendi'nin mini Peekaboo'larını bu kış da her yerde göreceğiz sanırım...

New York Moda Haftası’nı geride bırakıp Londra’ya odaklanma zamanı, takipte kalın!

Haftanın Sözü: “Stil ile ilgili en önemli şey, gülümsemenizi giyebilmektir.” Ann Taylor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: