NEW YORK'TA SIK SIK GİDİYOR

ABD'li ünlü aktör Colin Farrell 'Buhara girmeden önce vücuduma bal sürüyorum. Çok rahatlatıyor' dedi..

Magazin

NEW YORK'TA SIK SIK GİDİYOR Ünlü İrlandalı sinema yıldızı Colin Farrell, Türk hamamlarına hayran olduğunu söyledi. 'Büyük İskender,' Yeni Dünya: Amerika'nın Keşfi' ve 'Miami Vice' gibi filmlerle adını duyuran 31 yaşındaki ünlü yıldız, uyuşturucu bağımlılığından kurtulduktan sonra rahatlamak için hamamları tercih ettiğini kaydetti.

BAĞIMLI OLDU

Erkek dergisi GQ'ya konuşan oyuncu, özellikle New York'taki hamamları çok beğendiğini söyledi. 'Brugge' adlı film için Belçika'da bulunduğu sırada da hamamlara gittiğini bildiren Farrel şimdi New York'taki mekânları mesken tuttuğunu açıkladı. Dergide 'Yakın zamanda ölümcül alışkanlığını yenen aktör, film çekimleri için bulunduğu New York'ta yeni bağımlılığını buldu' ifadeleri kullanıldı. Ünlü oyuncunun, kentin 10'uncu sokağında yer alan Türk hamamlarına girmeden önce vücuduna bal sürdürdüğü kaydedildi. Farrell, bu yöntem sayesinde buharla daha çok rahatladığını ifade etti. Colin Farrell ecstasy, kokain gibi uyuşturucular ve alkol bağımlılığı yüzünden tedavi görmüştü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: