NEZ KIYAFETİYLE DİKKATLERİ ÇEKTİ

Nez söylediği şarkılarının yanı sıra giydiği kıyafetiyle de yürek hoplattı.

Magazin

NEZ KIYAFETİYLE DİKKATLERİ ÇEKTİ Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Velimeşe beldesinde düzenlenen 1. Boza festivali ve sünnet şöleninin final gecesinde sahne alan seksi popçu Nez söylediği şarkılarının yanı sıra giydiği kıyafetiyle de yürek hoplattı. Bileğinde, omzunda ve belide ki dövmeleri ile dikkat çeken Nez hayranları tarafından tacize uğramaması için dikkat ederken, koruması kendisini sürekli göz hapsinde tutarak bir an bile olsa yalnız bırakmadı. Konser Nez'in söylediği şarkılarla sona erdi.

Çorlu'ya bağlı Velimeşe beldesinde 15?16 tarihleri arasında düzenlenen 1. boza festivali ve sünnet şöleni muhteşem bir final gecesi ile sona erdi.

Festivalde konuşan Velimeşe Belde Belediye Başkanı Rasim Yüksel bozanın balkan kültürü olduğunu belirterek, "Bozayı basının aracılıyla Türkiye'ye be bütün dünyaya ihracat edecek konuma getirmek için bu festivali düzenledik. Bundan sonra da geleneksel hale getirmek istiyoruz" dedi.

Festivalin düzenlemesinde katkısı olan kurum ve kuruluşlara Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Velimeşe Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından plaketlerin verilmesinin ardından Şafak Sönmez sahne aldı. Şafak Sönmez Nez'in geç gelmesi üzerine sahnede yaklaşık 2 saat kalarak şarkılarını seslendirdi.

Konser alanına saat 23:30'da gelen Nez hayranları tarafından tacize uğramaması için koruması tarafından sıkı sıkı tutularak sahneye güçle gelebildi. Giydiği seksi büstiyer ve İspanyol tarzı eteği ile hayranlarının yüreklerini hoplattı.

Göğüs dekolteli büstiyeri ile erkek hayranlarını etkileyen Nez sahnede göbek dansı ile Velimeşelileri coşturdu. Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından kendisine ikram edilen bozayı içen Nez, şişman bayanlara zayıflamanın formülünü söyledi. Nez şişman bayanların zayıflaması için bol bol göbek atması tavsiyesinde bulunurken bunu sahnede uygulamalı olarak gösterme fırsatı buldu.

Sahnede 1,5 saat kalan Nez giydiği seksi kıyafetinin yanı sıra bileğinde, omzunda be belinde ki dövmeleri dikkat çekerken özellikle omzunda ki yarı çıplak deniz kızı ise hayranları tarafından beğeniyle karşılandı. Giydiği derin dekolteli büstiyerin azizliğine uğramamak için sık sık eliyle kontrol eden Nez hayranları tarafından tacize edilmemek için dikkat etti. Koruması da olumsuz bir olaya karışı kendisini sürekli takip ederek göz hapsinde tuttu. Festival Nez'in söylediği şarkılarının ardından sona erdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: