NEZ'DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı Nez, katıldığı bir gecede Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin'e ilginç açıklamalar yaptı.

Magazin

NEZ'DEN İLGİNÇ AÇIKLAMA Geçtiğimiz gece, Günay'da sahne alan Suzan Kardeş'i dinlemeye giden ünlü şarkıcı Nez, Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin'e yeni projeleriyle ilgili çok özel açıklamalar yaptı. Ayakligazete.com'un haberine göre, yeni albümünün hazırlıklarıyla uğraşan Nez, 'Bu sefer karşınızda çok farklı bir Nez göreceksiniz' dedi.

'Eurovision'un teklifini kabul etmedim'

Geçtiğimiz 2 senede 'Eurovision'dan 2 kere teklif aldığını söyleyen ünlü şarkıcı Nez, 'Geçtiğimiz her 2 senede de bana teklif geldi ama kendimi hazır hissetmediğim için kabul etmedim. Şu an gelse yine kabul etmem herhalde. Hala hazır olduğumu hissetmiyorum. Ayrıca şu anda öyle bir zamanım yok, albüm çalışmasıyla uğraşıyorum. Eminim ki çok güzel bir isim seçilecektir, ben hep Deniz Arcak olsun istemişimdir. İnanılmaz güzel bir elektriği ve süper bir sesi var' dedi.

'Hayalimi gerçekleştirdim'

Önceki albümlerinide çok sevdiğini belirten Nez, 'Bu sefer çok farklı bir Nez, çok farklı bir tarz görceksiniz. Hep hayalini kurduğum gibi bir albüm yaptım. Her şeyiyle farklı bir albüm olacak bu. Her zaman ki gibi dans olacak, danssız olmaz' dedi.

'Madonna olmak kolay değil'

Geçtiğimiz haftalarda gazetelerde çıkan, Nez: 'Hande Yener haddini bilsin' dedi, haberlerinin doğru olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı Nez, 'Ben böyle bir şey söylemedim. Beğendiğim şarkıcılar sorulduğunda, benim kimseyi beğenmem önemli değil önemli olan halkın beğenmesi dedim. Ayrıca kimse kendini dünyaca ünlü Madonna gibi bir starla karşılaştırmasın, bu yakıştırmaları başkası yaparsa güzel olur. Bunlar dünyaca ünlü kendini kanıtlamış isimler. Madonna olmak öyle kolay değil' dedi.

Ünlülerin sürekli estetik yaptırmasıyla ilgili soruları yanıtlayan Nez, 'Belki bundan bir 10 sene sonra yaptırabilirim ama şu anda ihtiyaç duymuyorum' dedi. Özel hayatında kimse olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, bir süre böyle devam edeceğini, kendini işine verdiğini belirtti.
  • nez
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: