NEZ'İN ZOR ANLARI

Azerbaycanlı ünlü işadamı Mubariz Masimova'ya ait, Türkiye'de 41 kentte yayın yapan Pal Station Radyo'nun ikinci yılı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde düzenlenen gecceyle kutlandı. Geccede sahne alan Nez, dekolte kıyafeti ve kıvrak dansıyla nefesleri kesti. Nez, dansları sırasında dekoltesinin düşmeye başlamasıyla zor anlar yaşadı.

Magazin

NEZ'İN ZOR ANLARI Dünyaca ünlü Azeri işadamı Mubariz Masimov'a ait Palmali Şirketler Grubu bünyesinde, Türkiye'de 41 kentte, FM 106.0 frekansından yabancı müzik yayını yapan Pal Station Radyo ikinci yılını kutladı. Bodrum'un Yalıkavak Beldesi'ndeki Palma Life Resort Otel'de yapılan geceye, Pal Station Genel Müdürü Fidan Guleyena, program direktörü Kaan Gökmen ve yaklaşık 60 radyo çalışanı katıldı. Gecede sahne alan Nez, kıvrak dansları ve söylediği Türkçe, İngilizce şarkılarla radyocuları coşturdu. Sahneye beyaz korseli dekolte kıyafetle çıkan Nez, kıvrak dansları sırasında askısız elbisesinin düşmeye başlamasıyla zor anlar yaşadı. Nez, ara verip kıyafet değiştirdikten sonra konsere devam etti. Radyocuların eğlencesine gecenin ilerleyen saatlerinde Beşiktaş Kulübü As Başkanı Alaattin Aykaç da katıldı. Aykaç, renkli görüntülere sahne olan gecede ikinci yıldönümü pastasını Müdür Güleyana ve genç radyocularla birlikte kesti. Aykaç'ın patlattığı şampanyayla radyocular sırılsıklam oldu.

Guleyana, ``İki yılda Türkiye'de hızla yayılan Pal Station sayesinde hit müziklerle gençlerin ve orta yaşlıların sevgisini kazandık. Pal Station'un müzikseverler arasında kısa zamanda tutku haline gelmesi bizleri mutlu etti. 2011 yılında yatırımlara devam edip ulusal bir televizyon müzik kanalı kuracağız. Çok farklı ve muhteşem sürprizler bu müzik kanalında devam edecek'' dedi.
  • nez
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: