NİCOLE KİDMAN HAMİLE Mİ?

Yıllardır zayıf vücuduyla ortalıkta boy gösteren Nicole Kidman'ın hızla büyüyen karnı, kafa karıştırdı...

Magazin

NİCOLE KİDMAN HAMİLE Mİ? Şu sıralar Hollywood'da hemen herkes Nicole Kidman'ın hamile olup olmadığını tartışıyor. Şarkıcı Keith Urban'dan Sunday adında 11 aylık bir kızı olan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde 'Daily Mail' gazetesine verdiği bir röportajda, oyunculuk dışında yapmak istediği şeyler olduğunu belirtti. Bu da akıllara tekrar anne olmak isteyip istemediği sorusunu getirdi.

22 HAFTALIK HAMİLE OLABİLİR
41 yaşındaki güzel yıldızın hamileliğiyle ilgili sorular ilk kez 27 Mayıs'ta çekilen bir fotoğraftan sonra sorulmaya başlandı. In Touch dergisine fotoğrafı değerlendiren Illinois'teki Üreme Merkezi'nden Dr. Chris Sipe, Kidman'ın, 18-22 haftalık hamile olabileceğini söyledi. Kidman'ın ilerleyen günlerde çekilen diğer fotoğrafları da şüpheleri güçlendirdi. Kızı Sunday'in dışında, eski eşi Tom Cruise'la evlat edindikleri 16 yaşında Isabella ve 14 yaşında Connor adında iki çocuğu daha olan Nicole Kidman, hemen her röportajında ailesini daha da büyütmek istediğini dile getirmesiyle biliniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: