NİGAR KALFA, MATRAKÇI’YLA EVLENİYOR!

Nigar Kalfa, Matrakçı’yla evlenmeye razı oluyor. Haremde düzenlenen kına sahnesinde Suzan Kardeş konuk oyuncu olarak yer alıp türkü söylüyor.

Magazin

NİGAR KALFA, MATRAKÇI’YLA EVLENİYOR! Malkoçoğlu’yla tutkulu bir aşk yaşayacak olan, Ezgi Eyüboğlu’nun canlandırdığı Prenses Aybige karakterinin bu bölüm itibarıyla kadrosuna dahil olacağı “Muhteşem Yüzyıl” takipçilerini yine ekrana kilitleyecek. Rumeli ve Balkan müziğinin güçlü seslerinden Suzan Kardeş’in konuk oyuncu olarak yer alacağı ve Nigar Kalfa’nın kına sahnesinde “Sejdefa Majka Budila” adlı türküyü söyleyeceği dizide olaylar şöyle gelişecek: Valide Sultan, Hürrem’i, Süleyman’ın önünde konuşturmaya kararlıdır. Hürrem neler olup bittiğini anlamakta zorlanır. Nigar’ın İbrahim Paşa’yı öptüğü haberi haremde hızla yayılır. Valide Sultan’ın talimatıyla Prenses Aybige saraya getirilir. Pargalı İbrahim’e olan aşkı her geçen gün büyüyen Nigar Kalfa, istemese de Matrakçı’yla evlenmeye razı olur...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: