NİGAR TALİBOVA İFADE VERDİ!

Azeri manken Nigar Talibova, evinden 90 bin euro para ile 100 bin dolarlık mücevher çaldığı iddia edilen Moldovalı hizmetçisi Fedora Calin'in yakalanması üzerine savcıya ifade verdi.

Magazin

NİGAR TALİBOVA İFADE VERDİ! Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne gelen manken Nigar Talibova, Savcı Yılmaz Arslantaş'a ifade verdi. Olayla ilgili önceki gün havalimanında Fedora Calin'in gözaltına alınması üzerine ifade için çağrılan ve 1 saat adliyede kalan manken Nigar Talibova, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Nigar Talibova, 'Hırsızlık olayı ile ilgili olarak buraya geldim. Olayla ilgili bir kadın tutuklandı. Onunla ilgili ifade verdim' dedi. Güzel manken, 'Neler çalındı?' sorusuna ise 'Bunu burada açıklayamam' diye yanıt verdi.

DAVANIN GEÇMİŞİ
Nigar Talibova'nın evindeki hırsızlık olayıyla ilgili yabancı uyruklu 3'ü kadın 4 kişi hakkında İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'ne dava açılmıştı. İddianamede Vasili Dobrioglo'nun Fedora Calin'i, yanında çalıştığı Nigar Talibova'nın 90 bin euro ve 100 bin ABD Doları değerindeki mücevherlerini çalması için azmettirdiği belirtilmişti. Vasili Dobrioglo hakkında 'gece ikametten hırsızlık' ve 'hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma' suçlarına azmettirmekten 1 yıldan 7 yıla, diğer şüpheliler İrina Cuiujuclu, Olesea Dragan ve Tatiana Sadıki içinse 6 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istenmişti
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: