Nihat Doğan'a bir şok daha!

İki kız kardeşi alıkoyduğu iddia edilen Nihat Doğan ile yorumculuk yaptığı magazin programı 'Söylemezsem Olmaz' yolları ayırdı. Programın bu sabah yayınlanan bölümünde Nihat Doğan'ın koltuğunda şarkıcı Doğuş oturdu.

Magazin

Nihat Doğan'a bir şok daha! Buket Aydın'la Kanal D Ana Haber'de önceki gün çarpıcı bir haber yayınlandı. Yapılan haberde Nihat Doğan'ın, iki kız kardeşi alıkoyduğu iddia edildi. Suçlamaların ardından Nihat Doğan karakolda ifade verdi. Ardından da serbest bırakıldı.

Nihat Doğan'a iki kızı alıkoyma suçlaması!

Nihat Doğan'a iki kızı alıkoyma suçlaması!Sabahında ise Nihat Doğan yorumculuk yaptığı magazin programının dün yayınlanan bölümünde yer aldı. Fakat dün akşam Buket Aydın'la Kanal D Ana Haber'de Nihat Doğan'la ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Kızların babası Nihat Doğan hakkında yeni suçlamalarda bulundu.

Video yüklenemedi..."SÖYLEMEZSEM OLMAZ"DAN AYRILDI!

Bu gelişmelerin ardından Nihat Doğan, Söylemezsem Olmaz'ın kadrosundan çıkarıldı. Programa konuk olan şarkıcı Doğuş bu sabah Nihat Doğan'ın koltuğuna oturdu.


Nihat Doğan ise sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

"Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi bir yanlış anlaşılmanın oluşmaması ve haklarımızın daha çok zayi edilmemesi ve bireyi olduğum beyaz tv ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm .Programımız boyunca yanımda olan gönüldaşlarıma sonsuz teşekkür sevgi saygı.Hakikatten yana olacaksan yalnız kalmayı göze alacaksın.merak etmeyin duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduasıyla ölmem.. ‘’Her karanlık gecenin bir sabahı vardır, her kışın baharı vardır.Karanlıkları aydınlığa çeviren,hüzünleri mutluluğa tahvil eden bir yüce güç bir yüce kudret vardır.Yusufu atıldığı kuyudan çıkaran bir güç vardır.Musayı Firavun’un Saray’ında yetiştirerek o saraya hakim kılan bir güç vardır.Allaha dayan saye sarıl,Hükmüne ram ol, yol varsa bilmiyorum başka çıkar yol.’ Belki bugün Belki yarın puslu hava dağıldığında gerçekler ortaya çıktığında bu haberlere alet olan bu işe tetikçilik yapan kalemşörleri habercileri ağlatmazsam Ben de Adam değilim..."

Bunlarda ilginizi çekebilir: