NİHAT DOĞAN'IN YENİ PROJESİ HANGİSİ?

Nihat Doğan`ın yeni projesi belli oldu. Doğan, Rıfat Ilgaz`ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı`nın dizi versiyonunda rol alacak. Hababam`ı dizi yapmak için kolları sıvayan TNT kanalı yetkilileri ilk teklifi ünlü şarkıcıya götürdü. Düşünmek için süre isteyen sanatçı, rolü kabul ederse Hababam`ın haylaz öğrencilerinin hocasını canlandıracak. Doğan`ın Acun Ilıcalı`dan gelen Yok Böyle Dans yarışması teklifini dizi yüzünden kabul etmediği söyleniyor.

Magazin

NİHAT DOĞAN'IN YENİ PROJESİ HANGİSİ? Önceki gün gazetelerde Nihat Doğan`ın dans yarışmasında olacağına dair haberler vardı. Ancak benim bildiğim kadarıyla Nihat Doğan henüz teklifi kabul etmemiş. Çünkü şimdi başka bir proje üzerinde görüşmeleri sürdürüyor. TNT yetkilileri "Hababam" serilerinin yeni versiyonunu yapmak için kolları sıvamış. Nihat Doğan`ı da bu serilerin en başında görmek istiyorlarmış. Bu yüzden de gizliden gizliye görüşmeleri sürdürüyorlar. Yani Nihat Doğan, yeni "Hababam Sınıfı"nın hocalarından biri olacakmış. O yüzden de Acun Ilıcalı`dan gelen dans teklifini henüz kabul etmiş değil. Zaten dans yarışmasında olacağını duyunca bana tuhaf geldi. Survivor Adası`nda sürekli kavga ettiği Asena da jüri koltuğunda oturacak. Benim bildiğim, hırs küpü Nihat Doğan bunu ancak şartlara göre kabul eder. Ya alacağı paranın çok çok yüksek olması gerekiyor ya da o yarışmadan birinci olarak çıkması. Acun Ilıcalı da bu şartları kabul ederek kadroya alamayacağı için dans yarışmasında oması çok zor ihtimal gibi geldi bana.

(Habertürk - Esin Övet)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: