Nihat Odabaşı, DJ'liğe merak sardı!

Sadece Gülben Ergen, Nil Karaibrahimgil, Funda Arar, Berkay gibi Türkiye starlarının değil Elizabeth Hurley, Linda Evangelista gibi dünyaca ünlü yıldızların da fotoğrafçısı olan Nihat Odabaşı, şimdilerde kendi hazırladığı playlistler ile şehrin en gözde DJ'i olmaya hazırlanıyor!

Kültür-Sanat

Nihat Odabaşı, DJ'liğe merak sardı! Yıllardır starların en güzel fotoğraflarını çekip kliplerinin de yönetmenliğini yapan Nihat Odabaşı, önümüzdeki günlerde DJ setinin başına geçip bir çok şehri eğlenceye doyuracak. Hobi olarak başladığı DJ'liğe kendini geliştirmek için dersler alarak devam eden Nihat Odabaşı, çok yakında yerli ve yabancı şarkılardan oluşan setiyle farklı mekanlarda performans sergileyecek.

Bodrum, Çeşme, Antalya, Ankara, Bursa, İzmir, Konya , Eskişehir başta olmak üzere bir çok şehirde Nihat Odabaşının yerli ve yabancı şarkılardan oluşan playlisti ile eğlenecek olanlar unutulmaz geceler yaşayacaklar.

DJlik son yıllarda iş dünyasının önde gelen isimlerinin de merak sardığı bir hobi haline geldi. DJ'lik yapan işadamları arasında Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ,S&S Motorsun Genel Müdürü Ferhat Albayrak ,Cem Boynerin kızı Ayşe Boyner ve Halit Narinin oğlu Emre Narin de yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: