NİHAT'IN SÖZLERİ TUTANAKLA UYUŞMUYOR!

Nihat Doğan, skandal geccede İzzet Yıldızhan'ın odasına 10 dakikalığına gittiğini söyledi. Ancak tutanağa göre Doğan'ın sözleri yalandan ibaret.

Magazin

NİHAT'IN SÖZLERİ TUTANAKLA UYUŞMUYOR! Grup seks skandalına İzzet Yıldızhan ile adı karışan Nihat Doğan, kendi kendini ele verdi! Pazar günü yazılı bir açıklama yapan arabeskçi, olaylı gece için; "İzzet, gece yarısı arayıp arkadaşlarının benimle fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Ben de onu kıramadım; 10 dakika odada kalıp çıktım. Sonra da odama dönüm uyudum" demişti.

'SEVGİLİM VARDI' YALANI
Ancak tutanaklara göre arabeskçi, gerçeği polislere şöyle anlattı: "İzzet'in odasına 02.00'de gittim. 4 kadın odada alkol alıyordu. Biraz oturup çıktım. Sonra İzzet beni 03.30'de yine aradı. Yeniden onun odasına gittim. İzzet'le kızlar öpüşüp eğleniyorlardı. Bu sırada İzzet, dışarı çıktı. Bu arada kadınlarla aramızda samimi bir ortam oldu. Ama bu kadınlarla cinsel birlikteliğim olmadı. İzzet odaya
20 dakika sonra döndü."

ŞOVMEN TÜRKÜCÜ
Önceki gecce Nişantaşı'na giden Nihat Doğan, gazetecileri peşine takıp dakikalarca yürüyüp şov yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: