NİKAH İÇİN GÜN ALINMIŞ

Sadettin Saran'la 'evlendi, evleniyor' haberleriyle aylardır gündemde olan Hülya Avşar'ın Sarıyer'deki evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı kına geccesi düzenlendi.

Magazin

NİKAH İÇİN GÜN ALINMIŞ Uzun zamandır işadamı Sadettin Saran'la birlikte olan Hülya Avşar, önceki akşam Sarıyer'deki evinde bekarlığa veda etti. Evinde kız kardeşleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte kına geccesi düzenleyen Avşar'ın ellerine, 'Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar' türküsüyle kına yakıldı. Saran'la birlikte Kemerburgaz'daki villaya taşınacak olan Avşar'ın, yeni evine götüreceği eşyalarının da yine türküler eşliğinde çeyiz bohçası yapılır gibi toparlandı.

Geleneklere uygun

Kız kardeşi Helin Avşar, en yakın dostu Dilara Endican, kızı Zehra'nın da hazır bulunduğu kına geccesinin organizasyonunu Helin Avşar yaptı. Geleneklere uygun olarak yapılan gecede Hülya Avşar'ın başına kırmızı eşarp örtüldü. Ünlü sanatçının avucuna altın konulup kına yakıldıktan sonra şarkılar, türküler söylendi. Avşar'ın, oldukça duygusal anlar yaşadığı gelen bilgiler arasında. Bu arada ünlü çiftin nikah için gün aldığı, evlilik tarihini herkesten gizledikleri öğrenildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: