NİL ABARTTI

Pop müziğin sevilen sanatçısı Nil Karaibrahimgil, usta sanatçı Neşet Ertaş'a yazdığı duygusal mektubun ardından telefonlada özür diledi.

Magazin

NİL ABARTTI Önce "Neşet Ertaş'ı tanımıyorum" dediği, sonrasında da "Neşet Ertaş benim sayemde tanındı" dediği iddia edilen pop müziğin sevilen sanatçısı Nil Karaibrahimgil, usta sanatçı Neşet Ertaş'a yazdığı duygusal mektupla özür diledi. Ardından da Neşat Ertaş'a telefon açarak üzüntülerini dile getirdi.

İşte Nil'in Neşet Ertaş'la yaptığı telefon görüşmesi:

N.K; Her ne kadar haksız ve yanlış yansıltımış olsada ben sizin yarattığınız etkinin aynısını ancak başarmayı hayal edebilirim. Size çok saygı duyuyorum. Bütün bu yanlış anlaşılmalar için özür diliyourm.. Yanlış anlaşıldığım için mektup yazdım...... Ben bir hafta boyunca kendi web sitemde sizin türkülerinize yer vereceğim...

N.E; Sizin gibi genç bir kızımızın benim gibi 70 yaşını aşmış biri ile ilgilenmesi gönül tazelemek gibi bir şey... Sizin geleceğinize bir teminat olacaktır türkülerimi sitenizde yayınlamanız.. Benim türkülerimin size zararı olmaz. Türküler sadece doğruları söylerler. Size başarılar diliyorum bu mevzunun kapanmasını istiyorum... Sizi kızım olarak görüyorum. Geleceğinizin parlak olmasını diliyorum
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: