NİL BURAK PARA İSTEMEDİĞİ İÇİN PİŞMANMIŞ!

'Issız Adam' filminde 'Yalnızım Ben' adlı şarkısı kullanılınca yeniden gündeme gelen Nil Burak, Çağan Irmak'tan para istemediği için pişman oldu

Magazin

NİL BURAK PARA İSTEMEDİĞİ İÇİN PİŞMANMIŞ! Yıllar önce seslendirdiği 'Yalnızım Ben' adlı şarkısı 'Issız Adam' adlı filmde kullanılınca yeniden gündeme gelen Nil Burak, filmin yönetmeni Çağan Irmak'a sitem etti. TRT 2'de yayınlanan 'Boğaziçi'nden' programına katılan Burak; Çağan Irmak'ın filmden önce kendisini arayarak 'Yalnızım Ben' şarkısını kullanmak için izin istediğini söyledi. "Sevgili Çağan Irmak'ın benim şarkımı koyduğu ve seçtiği bölüm çok etkileyiciydi. Beni de çok etkiledi" diyen ünlü şarkıcı, sitemini şöyle dile getirdi: "Beni onore etti. Çünkü o sahnede kulağını ver, sanki yanında söylüyormuş gibi... Ben böyle olacağını bilseydim para isterdim. Hiç para almadım."

BANA OLUMLU YANSIDI
Burak, hiç para kazanmasa da filmin kendisine olumlu yansıdığını da inkâr etmedi. Film sayesinde yeniden gündeme geldiğini, üniversite konserleri yaptığını ve söyleşilere katıldığını ifade etti.
(Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: