NİL BURAK'IN GÜZELLİK SIRRI!

Bir Numaramsın' adlı albümüyle tekrar müzik piyasasına dönen Nil Burak yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çekiyor. Güzelliği ve gençliği kalıcı hale getirmeyi başaran Nil Burak'ın sihirli formülü ise Hitler yöntemi.

Magazin

NİL BURAK'IN GÜZELLİK SIRRI! Amerika ve Avrupada ünlülerin yıllardır vazgeçilmez yöntemi olarak bilinen Ozon terapy doğal bir Anti aging ve Detox programı.

Hitler'in 2.dünya savaı sırasında Alman sava pilotlarının baıklık sistemini gçlendirmek ve motivasyonlarını arttırmak üzere kullandı bu yöntem Nil Burak'ın da vazgeçilmezi olmuş. Ünlü sanatçının doktoru İsmail Ağar kan ozonlama yönteminin Avrupa'da çok değerli bir yeri olduğunu belirtirken son günlerde hanımların Kalıcı Güzellik konusunda estetik arayışlarına NİL Burak'ın son noktayı koyduğunu söylüyor.


Nil Burak'taki değişim bununla da sınırla değil. Burak, akustik şok dalga akupunktur yöntemiyle de fazla kilolarından kurtuldu.Türkiye'de yeni uygulanmaya başlayan bu yöntem mermi hızında kilo verdiriyor.

Şok dalga akupunktur, uygulama alanındaki etkili gücün dında geleneksel akupunktur yöntemlerinden farklı olarak ağrısız bir yöntem olarak dikkat çekiyor.

Tedaviyi Almanya ve İsviçreden sonra Türkiyede ilk defa uygulamaya başlayan Akupunkturist ,Kardiyovasküler Anestezi ve Beslenme uzmanı Dr. İsmail Ağar bu yöntemin geleneksel akupunkturun uygulama alanı bulamadı bölgelere ulaştını ve yoğun etki alanına sahip ayak tabanı ve çok derinlerde bulunan özel akupunktur noktalarına ulaşabilme şans yarattını belirtiyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: