NİL KARAİBRAHİMGİL, LADY GAGA'YI MI TAKLİT EDİYOR?

Panda kostümüyle sahne alan Karaibrahimgil, söylediği şarkılarla unutulmaz bir gece yaşattı.

Magazin

NİL KARAİBRAHİMGİL, LADY GAGA'YI MI  TAKLİT EDİYOR? İlginç şarkı sözleri, klipleri ve konserlerinde giydiği renkli kıyafetleriyle tanınan Nil Karaibrahimgil bu kez iklim değişikliğiyle mücadele için verdiği konserde giydiği panda temalı elbisesiyle ilgi çekti. Giydiği tuhaf kostümlerle dikkat çeken Karaibrahimgil, akıllara "Lady Gaga'yı mı taklit ediyor?" sorusunu getirdi.

Nil Karaibrahimgil önceki gece İstanbul Suada Club'da sahneye panda kostümüyle çıktı. Konserden önce, Su Entertainment Group Yönetim Kururlu Başkanı Mehmet Koçarslan,WWF-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör ve Nil Karaibrahimgil basın mensuplarına iklim değişikliğiyle ilgili bilgi verdi.

Mehmet Koçarslan, "Temmuz ayından bu yana, WWF Türkiye'ye her bir müşterimiz adına 1 TL bağışlıyoruz ve bu bağışlar önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Ayrıca Nil Karaibrahimgil'in bu özel konserine de ev sahipliği yapıyor olmaktan ve konserin tüm gelirini WWF Türkiye'ye bırakmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

Karaibrahimgil ise, "Eğer evimizin penceresi buzullara baksaydı daha farklı olurdu diye düşünüyorum. O zaman anlardık bir şeyler eriyip gidiyor... Ve doğada devrilen her şey tıpkı domino taşı gibi başka bir şeyi deviriyor'' dedi. Panda kostümüyle sahne alan Karaibrahimgil, söylediği şarkılarla unutulmaz bir gece yaşattı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: