NİLAS SIFIR KİLOMETRE ARIYOR!

Nilay Dorsa, ikinci el erkek tartışmasının yapıldığı atv'deki programda 'Ben 0 kilometre isterim' diyerek yeni bir yaklaşım getirdi.

Magazin

NİLAS SIFIR KİLOMETRE ARIYOR! atv'de yayınlanan Kadir Çöpdemir'in sunduğu 'Maksat Muhabbet' programının konukları Tayfun Talipoğlu, Nilay Dorsa ve ikinci el açıklaması ile uzun süre basının gündeminden düşmeyen Pınar Aylin idi.

Pınar Aylin'in gündem değiştiren ikinci el erkek tartışmasına Nilay Dorsa farklı bir açıdan yaklaştı. (Annesi İspanyol, babası İranlı olan Dorsa, Tahran'da dünyaya gelmiş, ancak İzmir'de büyümüş.)

Dorsa, Petek Dinçöz ile Can Tanrıyar'ın Beyaz Show'daki nikahını da hatırlatarak, şöyle konuştu:

'Artık herkes ekranlarda evlenmeye başladı. Ben biraz masraflıyım. İyi bir düğün isterim, iyi bir yerde isterim. Ama ben sıfır kilometre isterim. Onu söyleyeyim.'

Tayfun Talipoğlu ise Dorsa'ya şu hatırlatmayı yaptı: 'Senle evlenecek adam 25-30 yaşında olabir. Eğer o yaşa kadar ilk else zaten problemlidir.'

Dorsa'nın bu sözlere cevabı ise şöyle oldu: 'Kaportayı benim açmam lazım.'(televizyongazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: