NİLAY DORSA ERKEKLERİ KIZDIRACAK!

NİLAY DORSA,ERKEKLERİ BİR HAYLİ KIZDIRACAK AÇIKLAMALARA İMZA ATTI…

Magazin

NİLAY DORSA ERKEKLERİ KIZDIRACAK! Nilay Dorsa, erkekleri bir hayli kızdıracak açıklamalara imza attı.şu sıralar evlenmek isteyen Nilay Dorsa, gerçek bir erkek bulamamaktan şikayetçi. "Erkeklik raporu" diye bir kavram ortaya atan Nilay Dorsa, gittikçe daha çok erkeğin cinsel tercihini değiştirdiğini iddia ederek, olaya yeni bir boyut getirdi.

"Cinsel tercihlerini değiştiren erkek çok"

"Son dönemde gerçek bir erkek bulmak zorlaştı. Hormonlu gıdalardan mı oluyor bilmiyorum ama erkeklerin cinsel tercihlerini değiştirme doğrultusunda bir artış var, bu yüzden önce erkeklik raporu istiyorum" diyen Nilay Dorsa, hayalindeki düğünü de anlatarak, Urfa'da eşeklerin üzerinde evlenmek istediğini, düğününde ise İbrahim Tatlıses'in sahne almasını istediğini söyledi.

Özel pozlarının bulunduğu fotoğraf makinesi çalınmış!!

Mankenlikten şarkıcığıla geçen meslektaşlarına da laf atmaktan geri kalmayan Nilay Dorsa, bu konuda en başarılı ismin Demet Akalın olduğunu söyledi. "Ben haddimi bilenlerdenim ama bir gün müzik yaparsam tek rakibim ancak Demet Akalın olur" diyen Nilay Dorsa, birçok şarkıcıyı eleştirerek, "Diğerleri duş şarkıcıları, onlar banyoda şarkı söylesinler" dedi. Bu arada geçtiğimiz aylarda içinde özel fotoğraflarının olduğu fotoğraf makinesinin çalındığını söyleyen Nilay Dorsa, korku dolu günler yaşadığını söyleyerek, "Şantajlık resimlerim yok ama çok özel pozlarım vardı, bulan getirsin" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: